Dostawa Gratis. Twoje zamówienie doręczymy za darmo. Żadnych ukrytych kosztów i przejrzyste zasady.

Gwarancja Świeżości. Gwarantujemy, że nasze bukiety będą piękne i świeże. Wykonane przez najlepszych florystów.

Dodaj Swoje Wyznanie. Bilecik z Twoim tekstem zawsze gratis. Dodaj czekoladki lub inne prezenty.

Najlepsze Ceny. Twoje zamówienie nie będzie Cię kosztować fortuny. Mamy dobre i uczciwe ceny.

1 Róża

1 Róża

59,00 PLN
dostawa GRATIS

5 Róż

5 Róż

79,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Kolory Nieba

Bukiet Kolory Nieba

95,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Melodia Uczuć

Bukiet Melodia Uczuć

95,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Pełen Marzeń

Bukiet Pełen Marzeń

99,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Wenus

Bukiet Wenus

109,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Gemini

Bukiet Gemini

119,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Jak z Raju

Bukiet Jak z Raju

95,00 PLN
dostawa GRATIS

Poczta_i_Kwiatowa_Kwiaciarnia_SzczecinDostawa w Szczecinie i do 20km - GRATIS.


Nasza kwiaciarnia internetowa w Szczecinie doręczy piękne i świeże kwiaty w Twoim imieniu. Doręczamy zupełnie za darmo, nie stosujemy dodatkowych opłat za doręczenie. Możesz zamówić kwiaty do Szczecina lub do 20km. Chcesz wysłać kwiaty pocztą lub kurierem? Kwiatowa Wysyłka na pewno dostarczy Bliskiej Ci osobie wiele pozytywnych wrażeń.

Gwarancja ekspresowej dostawy. Doręczamy w całym Szczecinie: Pogodno, Niebuszewo-Bolinko, Gumieńce, Pomorzany, Turzyn, Centrum, Niebuszewo, Drzetowo-Grabowo, Świerczewo, Śródmieście-Zachód, Bukowe-Klęskowo, Śródmieście-Północ i do każdej innej dzielnicy.

Dodatkowo doręczymy do miejscowości takich jak m.in. Police, Kołbaskowo, Goleniów, Chlebowo.


Kwiaciarnia Szczecin to miejsce, gdzie zamówisz najlepsze kwiaty na Urodziny, Imieniny, Rocznicę czy Ślub. Kochamy kwiaty w Szczecinie, pokochaj je i Ty!
Gwarancja jakości i świeżości kwiatów w Szczecinie. Nasze kwiaty spełniają najsurowsze normy i możesz być pewien, że wysłany prezent do Szczecina lub kwiatowa przesyłka będzie z pewnością wykonana pięknie i starannie. Współpracujemy z najlepszymi florystami w Szczecinie, tworząc piękne bukiety kwiatów na każdą okazję. Proponujemy własne wzory, ale również możesz wysłać do nas swoje propozycje, jak ma wyglądać bukiet.


Ekspresowa płatność za kwiaty w mieście Szczecin. Dysponujemy opcjami bezpiecznych płatności - bez problemu zapłacisz za zamówienie przelewem zwykłym, zagranicznym, czy kartą lub przelewem online zatem kwiaty do Szczecina możemy wysłać bardzo, ale to bardzo szybko. Już w 2 godziny po zamówieniu mogą być na miejscu, a Twoje dane są w pełni bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL. Złóż zamówienie na kwiaty, a nasza kwiaciarnia w Szczecinie zrealizuje je dla Ciebie.


Jak zadbać o swoje zdrowie przez kwiaty?

Zdrowie jest dla nas bardzo cenne, ponieważ pozwala nam żyć i cieszyć się różnymi pięknymi chwilami, które są godne zapamiętania na długie lata. Gdyby więc to zdrowie zaczęło nam się psuć, to automatycznie uniemożliwia nam realizację pewnych celów i zadań. Dodatkowo odczuwamy wtedy mniejszą miarę szczęścia, a nawet wpadamy w depresję. To dokładnie pokazuje, jak ważne jest to, aby każdy z nas dbał o swoje zdrowie. Potrzebna jest w tym kierunku odpowiednia dieta i sport. To pewne podstawowe elementy zdrowia, o których nikt z nas nie powinien w żaden sposób zapominać. Ale to nie wszystko. Trzeba przyznać, że duże znaczenie na nasze zdrowie ma również stan psychiczny i emocjonalny. Aby więc myśleć bardziej pozytywnie, dobrze jest przebywać w otoczeniu pięknych kwiatów i innych roślin, a wyręcza nas w tym kwiaciarnia Szczecin. Ta cenna wskazówka nie dotyczy jedynie kobiet. Również na wszystkich mężczyzn kwiaty Szczecin mają bardzo pozytywny wpływ, więc dobrze byłoby zdecydować się na ich wykorzystanie. Doświadczeni floryści dokładnie wiedzą, że kwiaty wydzielają pewne związki chemiczne, które automatycznie i pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie wszystkie rodzaje kwiatów działają w ten sam sposób. Czasami pewne kwiaty i rośliny są polecane w różnych etapach naszego życia. Jak oddziałują na nas poszczególne rodzaje kwiatów. Przyjrzyjmy się temu zjawisku trochę bliżej. Już piękny bluszcz jest w stanie poprawiać naszą kreatywność, ciekawość, a zarazem wpływać na nas optymistycznie. Natomiast drzewko cytrynowe i pomarańczowe daje nam dodatkową energię, a zarazem pozytywnie wpływa na nasze nastrój. Dobry wpływ posiada jeszcze paproć, która przyczynia się do właściwego nawilżenia i oczyszczenia powietrza, dzięki czemu dobrze wpływa na naszą równowagę i cały układ nerwowy. Już na przykładzie tych kilku rodzajów kwiatów, które zapewnia nam wysyłka kwiatowa, można dojść do wniosku, że pozytywnie oddziałują one na nasze życie każdego dnia. Ważne jest więc, abyśmy zadbali o to, aby pojawiali się w bliskim dla nas otoczeniu, w naszych mieszkaniach, domach, jak i w miejscu pracy. Pewne rośliny kwiatowe pozwalają jeszcze dotlenienie pewnych pomieszczeń. Właściwości wydzielania tlenu posiada na przykład kaktus, aloes, storczyk, które wydzielają tlen na podstawie fotosyntezy. Aby jednak ten proces nie był zakłócony, to kwiatom takim należy zapewnić w ciągu dnia dostęp do światła. Poczta i kurier z kwiatami Szczecin jest w stanie zapewnić nam dostęp do tych kwiatów, jak i wielu innych. Zapewne znajdziemy te kwiaty, które mogłyby pojawić się u nas, a zarazem wyszukamy kwiaty, które sprezentujemy naszym najbliższym.